AT0603CRD079K31L
MFR.Part #
AT0603CRD079K31L
JLCPCB Part #
C4095105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS