RK73H1HTTC1051D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1051D
JLCPCB Part #
C7343217
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS