HV732BRTTD3834F
MFR.Part #
HV732BRTTD3834F
JLCPCB Part #
C7287250
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS