RN73H1JTTD3090B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3090B25
JLCPCB Part #
C3914581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS