RN731JTTD5231B05
MFR.Part #
RN731JTTD5231B05
JLCPCB Part #
C4301573
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS