RN732ATTD7682C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD7682C10
JLCPCB Part #
C4290262
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS