RN731JTTD41R2B50
MFR.Part #
RN731JTTD41R2B50
JLCPCB Part #
C4027263
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS