RN73R2ETTD8561C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8561C25
JLCPCB Part #
C4059268
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS