RK73H1ETTP75R0F
MFR.Part #
RK73H1ETTP75R0F
JLCPCB Part #
C160004
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS