RN731JTTD4120B10
MFR.Part #
RN731JTTD4120B10
JLCPCB Part #
C4172441
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS