RN73R2ETTD6492B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6492B25
JLCPCB Part #
C2610853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS