RN731JTTD4120C10
MFR.Part #
RN731JTTD4120C10
JLCPCB Part #
C3994386
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS