HV732HRTTE165J
MFR.Part #
HV732HRTTE165J
JLCPCB Part #
C6060592
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS