RN731JTTD3302F25
MFR.Part #
RN731JTTD3302F25
JLCPCB Part #
C4022492
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS