RN731JTTD3570B25
MFR.Part #
RN731JTTD3570B25
JLCPCB Part #
C4004285
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS