RN731JTTD3652F50
MFR.Part #
RN731JTTD3652F50
JLCPCB Part #
C4301760
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS