ERJ-U03F2150V
MFR.Part #
ERJ-U03F2150V
JLCPCB Part #
C1859157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS