SG73P2ERTTD4301F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4301F
JLCPCB Part #
C7079635
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS