RN731JTTD3521D25
MFR.Part #
RN731JTTD3521D25
JLCPCB Part #
C4335141
Description
-55℃~+155℃ 3.52kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS