HV732HRTTE304G
MFR.Part #
HV732HRTTE304G
JLCPCB Part #
C5765663
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS