RN73H2ATTD2772C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2772C10
JLCPCB Part #
C2569171
Description
125mW 27.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS