RN731JTTD3402B25
MFR.Part #
RN731JTTD3402B25
JLCPCB Part #
C4260990
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS