SG73P2E1RTTD133J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD133J
JLCPCB Part #
C7359652
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS