RN73H2ETTD6980C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6980C10
JLCPCB Part #
C4261731
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS