RK73G1JRTTD7502C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD7502C
JLCPCB Part #
C7049168
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS