RN731JTTD3121C10
MFR.Part #
RN731JTTD3121C10
JLCPCB Part #
C4070038
Description
-55℃~+155℃ 3.12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS