RK73B2BTTD2R4G
MFR.Part #
RK73B2BTTD2R4G
JLCPCB Part #
C2576076
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS