RN73H2ATTD6200B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD6200B50
JLCPCB Part #
C2539150
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS