RN731JTTD2701C50
MFR.Part #
RN731JTTD2701C50
JLCPCB Part #
C4158081
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS