RN73R1ETTP2182B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2182B25
JLCPCB Part #
C4067374
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS