RN731JTTD2322C10
MFR.Part #
RN731JTTD2322C10
JLCPCB Part #
C3991155
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS