RN73R2ETTD2370F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2370F10
JLCPCB Part #
C2603394
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS