WK73S2HTTE6R20F
MFR.Part #
WK73S2HTTE6R20F
JLCPCB Part #
C4114856
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS