RT0603CRE0753R6L
MFR.Part #
RT0603CRE0753R6L
JLCPCB Part #
C2125788
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS