RN731JTTD2081C10
MFR.Part #
RN731JTTD2081C10
JLCPCB Part #
C4312038
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS