RN732ATTD6800C10
MFR.Part #
RN732ATTD6800C10
JLCPCB Part #
C4101144
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS