RN731JTTD2081B10
MFR.Part #
RN731JTTD2081B10
JLCPCB Part #
C4278818
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS