RN731JTTD2032F100
MFR.Part #
RN731JTTD2032F100
JLCPCB Part #
C4168610
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS