RN731JTTD2030F100
MFR.Part #
RN731JTTD2030F100
JLCPCB Part #
C3919132
Description
-55℃~+155℃ 203Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS