RK73B1ETTP1R1G
MFR.Part #
RK73B1ETTP1R1G
JLCPCB Part #
C7340437
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS