HV733ATTE2054F
MFR.Part #
HV733ATTE2054F
JLCPCB Part #
C4279380
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.05MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS