RN731JTTD1640D100
MFR.Part #
RN731JTTD1640D100
JLCPCB Part #
C3938520
Description
-55℃~+155℃ 164Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS