RK73H2ERTTD4320D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD4320D
JLCPCB Part #
C7050761
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS