RN731JTTD1420C10
MFR.Part #
RN731JTTD1420C10
JLCPCB Part #
C4252909
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS