HV732HTTE6043F
MFR.Part #
HV732HTTE6043F
JLCPCB Part #
C4188658
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS