RN73R2BTTD1051D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1051D25
JLCPCB Part #
C4121847
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS