RN732BTTD1110A05
MFR.Part #
RN732BTTD1110A05
JLCPCB Part #
C4194594
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS