RN73R1JTTD2210B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2210B10
JLCPCB Part #
C2564096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS