RN73R1JTTD1842C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1842C10
JLCPCB Part #
C2566453
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS