RN73H2BTTD47R5B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD47R5B10
JLCPCB Part #
C4270409
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS